×

Informujemy, że nasza strona wykorzystuje do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki.
Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

 
Wychodząc na przeciw naszym klientom, w których potrzeby wsłuchujemy się od kilku lat, tworząc dla nich dedykowane aplikacje bazodanowe, systemy internetowe, wspomagające zarządzanie oświatą i komunikację z powiązanymi jednostkami (Elektroniczny Obieg Dokumentów), a także dostarczając im inne rozwiązania informatyczne z zakresu bezpieczeństwa (Platforma Ochrony Danych) i administracji systemami IT, oddajemy Państwu do dyspozycji kolejne narzędzie z linii programów profesjonalnego zarządzania oświatą.

Co umożliwia Raport+?

      System Raport+ pozwala jego użytkownikom - obsługiwanym podmiotom oraz kadrze zarządzającej finansami oświaty - między innymi kontrolować i na bieżąco monitorować stan wykorzystania środków ujętych w planie finansowym, generować sprawozdania finansowe Rb (w tym 28s, 27s, 34s), uzyskiwać informacje o aktualnym stanie kont, wykonaniu na paragrafach (na podstawie zaksięgowanych dokumentów), tworzenie bilansów oraz realizację wielu innych operacji potrzebnych do celów sprawozdawczych, zapewniając dostęp do nich metodą on-line przez serwis internetowy możliwy do zintegrowania z własną stroną WWW... wiecej »